Laden Evenementen

Studio 150 sessions #73

27 augustus 2026
Deze voormalige kerk in Amsterdam Noord werd recent omgevormd tot een van de meest spraak- en geluidmakende opnamestudio’s van Nederland. En daarbuiten. Hier doet Keep an Eye in principe hetzelfde als bij andere concerten, maar deze optredens worden live gestreamd via Facebook en Youtube. Gemiddeld rekenen wij op zo’n 4.000 luisteraars en kijkers. Deze concertjes worden maandelijks op de laatste donderdag uitgezonden. Jazz, klassiek en bij wijze van pilot ook kleinkunst!

Deze maand: Diana Sidibè
Diana Sidibè is een Afro-Oekraïense saxofonist en artiest, gevestigd in Amsterdam.

Door de jaren heen heeft ze samengewerkt met artiesten en collectieven zoals Bnnyhunna, Brintex Collective en IGOR. Daarnaast leverde ze een bijdrage aan een album van de Amerikaanse artiest José James.

Nu treedt Diana steeds meer naar voren als soloartiest en werkt ze aan haar debuut-EP, die later dit jaar zal verschijnen. Haar muziek beweegt zich tussen jazz, neo-soul en elektronische muziek, waarbij ze Afro-diasporische invloeden combineert met elementen uit haar Oost-Europese erfgoed.

Wil jij live aanwezig zijn bij dit concert?
Stuur dan vóór 20 augustus een mailtje >

 

Deel dit evenement

3104481
DD
DAGEN
HH
UREN
MM
MIN
SS
SEC

Gegevens

Locatie

Organisator